Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

McGregor Brut Parfums Prestige για άνδρες

McGregor Brut Parfums Prestige για άνδρες

απαλό πικάντικο

McGregor από Brut Parfums Prestige είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για άνδρες. McGregor κυκλοφόρησε το έτος 1983. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι θυμίαμα, Γλυκάνισο και Γάλα Καρύδας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Βέτιβερ.

λάιμ φασκόμηλο

θυμίαμα Γλυκάνισο Γάλα Καρύδας

πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about McGregor by Brut Parfums Prestige.

McGregor Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige McGregor fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige McGregor, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει McGregor by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για McGregor by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Chanel Antaeus Montana Montana Homme Yves Saint Laurent Kouros Fraicheur Halston Halston Couture Trussardi Fresh Uomo Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo 2008 Tom Ford Arabian Wood Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon M. Micallef Arabian Diamond Teufels Kuche Morass Guerlain Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver