Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Princess Grace de Monaco Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Princess Grace de Monaco Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Princess Grace de Monaco από Brut Parfums Prestige είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Princess Grace de Monaco κυκλοφόρησε το έτος 1998. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Υλάνγκ Υλάνγκ, Μανταριν ορανζ και κατιφές; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Βανιλια, ρίζωμα ίρις και Αμπρετη (Μολόχα).

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Υλάνγκ Υλάνγκ Μανταριν ορανζ κατιφές

γιασεμί τουμπερόζα τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανιλια ρίζωμα ίρις Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Princess Grace de Monaco by Brut Parfums Prestige.

Princess Grace de Monaco Σχόλια Αρωμάτων

Princess Grace de Monaco by Brut Parfums Prestige 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Princess Grace de Monaco by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Princess Grace de Monaco by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Aubusson Aubusson Couleurs Profumum Roma Neroli Accessorize Accessorize Poiray Sceau de Coeur Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Jar Parfums Bolt of Lightning GoodTrueBeautiful Forever Lily Guy Laroche J'ai Osé Oscar de la Renta Oscar Keiko Mecheri Oliban Bath and Body Works Moonlight Path