Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Straw Hat Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Straw Hat Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Straw Hat από Brut Parfums Prestige είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Straw Hat κυκλοφόρησε το έτος 1938. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Γεράνι και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, ηλιοτρόπιο, τριαντάφυλλο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Λεβάντα Γεράνι Αμάλφι λεμόνι

πατσουλί ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο Βιολέτα

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Straw Hat by Brut Parfums Prestige.

Straw Hat Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Straw Hat fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Straw Hat, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Straw Hat by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Straw Hat by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gucci Gucci Rush 2 Romeo Gigli Romeo Gigli Agent Provocateur Strip Roberto Verino Verino Pour Homme Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Loewe I Loewe You Ramon Molvizar Sol (Sun) Indult Isvaraya Anna Sui Live Your Dream Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Kenzo Once Upon a Time pour Femme