Σχεδιαστές » B » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Tigress Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Tigress Brut Parfums Prestige για γυναίκες

αλδεϋδικό
Tigress Brut Parfums Prestige για γυναίκες Εικόνες Tigress Brut Parfums Prestige για γυναίκες Εικόνες Tigress Brut Parfums Prestige για γυναίκες Εικόνες

Tigress από Brut Parfums Prestige είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Tigress κυκλοφόρησε το έτος 1938. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, Αλδεϋδες, Νότες Ανθών, τριαντάφυλλο, νότες πρασίνου, καρυκεύματα, Βανιλια, σπόρος Τόνκα, δρυς βρύα και Κεχριμπάρι.

Εσπεριδοειδή Αλδεϋδες Νότες Ανθών τριαντάφυλλο νότες πρασίνου καρυκεύματα Βανιλια σπόρος Τόνκα δρυς βρύα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tigress by Brut Parfums Prestige.

Tigress Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Tigress fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Tigress, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tigress by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tigress by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Iceberg Iceberg Effusion Man Puma Jamaica Man La Perla Grigioperla Bijan Bijan Men Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Liz Claiborne Mambo for Men Yves Saint Laurent Jazz Prestige Fragrances of Ireland Patrick Opus Oils Divine: Eros Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Pascal Morabito Or Black En Voyage Perfumes Poete de Carmel