Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Woodhue Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Woodhue Brut Parfums Prestige για γυναίκες

Woodhue από Brut Parfums Prestige είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Woodhue κυκλοφόρησε το έτος 1944. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Εσπεριδοειδή και πορτοκάλι; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανιλια.

Περγαμόντο Εσπεριδοειδή πορτοκάλι

γιασεμί

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Woodhue by Brut Parfums Prestige.

Woodhue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brut Parfums Prestige Woodhue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brut Parfums Prestige Woodhue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Woodhue by Brut Parfums Prestige. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Woodhue by Brut Parfums Prestige αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Keiko Mecheri Peau de Peche Comme des Garcons Pearly Monster Jardin de France Anandita Guepard Espiegle MDCI Parfums Rose de Siwa Blumarine Bellissima s.Oliver QS by s.Oliver Amway Ancestry Huitieme Art Parfums Naiviris