Σχεδιαστές » B » Κιτρο Γκουρμε « Ομάδες

Baby Touch Burberry για γυναίκες και άνδρες

Baby Touch Burberry για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Baby Touch Burberry για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Baby Touch Burberry για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Baby Touch Burberry για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Baby Touch Burberry για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Baby Touch Burberry για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Baby Touch Burberry για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Baby Touch από Burberry είναι ένα Κιτρο Γκουρμε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Baby Touch κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Girard. Οι νότες κορυφής είναι ραβέντι, πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ, Βερβένα λέμόν και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, άνθη πορτοκαλιάς, κρίνο της κοιλάδας και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, βρύα και γάλα.

ραβέντι πορτοκάλι Μανταριν ορανζ Βερβένα λέμόν μέντα

Κυκλάμινο άνθη πορτοκαλιάς κρίνο της κοιλάδας γιασεμί

Βανίλια βρύα γάλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baby Touch by Burberry.

Baby Touch Σχόλια Αρωμάτων

2014
ats.
ats.

πολυ γλυκο αρωμα.
το αγορασα για τον λιγων μηνων γιο μου και το ψεκαζω στα ρουχαλακια του πριν την βολτα.
μου αρεσει πολυ και δεν κρυβω οτι το φοραω κι εγω οταν θελω κατι φρεσκο μετα το μπανιο η πριν πεσω για υπνο.
μυριζει πορτοκαλι και βανιλια και το αισθανομαι σαν πουδρα.
φανταζομαι οτι θα ειναι πολυ ωραιο τους καλοκαιρινους μηνες.
σιγουρα θα γινει αγαπημενο μου αφου ηδη το εχω συνδεσει με το μωρο μου.
(κυκλοφορει και σε εκδοση χωρις αλκοολ)

Feb
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Burberry Baby Touch fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Burberry Baby Touch, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baby Touch by Burberry. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baby Touch by Burberry αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο Γκουρμε
Paco Rabanne Ultrared Men Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron Lollia Always IVR Swiss Group Eaudesalpes Mandarina & Arándano (ENERGIZANTE) Arrogance Arrogance Mix Lime, Zucchero Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Lemon Pie Borsari Aqua Classica di Parma Ebba Los Angeles By Sand Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime La Bouquetiere Pamplemousse Jeanne Arthes Sun Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Chocolat