Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Burberry Brit Rhythm for Women Burberry για γυναίκες

Burberry Brit Rhythm for Women Burberry για γυναίκες

Burberry Brit Rhythm for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες Burberry Brit Rhythm for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες Burberry Brit Rhythm for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες Burberry Brit Rhythm for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες Burberry Brit Rhythm for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες Burberry Brit Rhythm for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες

Burberry Brit Rhythm for Women από Burberry είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Burberry Brit Rhythm for Women κυκλοφόρησε το έτος 2014. Burberry Brit Rhythm for Women έχει δημιουργηθεί από Nathalie Gracia-Cetto και Antoine Maisondieu. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, ροζ πιπέρι, νερόλι και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι ρίζα ίρις, άνθη πορτοκαλιάς, Petalia και φύλλα μουριάς; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, νότες ξύλων, Κέδρος και κουμαρίνη.

Λεβάντα ροζ πιπέρι νερόλι Αλδεϋδες

ρίζα ίρις άνθη πορτοκαλιάς Petalia φύλλα μουριάς

Βέτιβερ Μόσχος νότες ξύλων Κέδρος κουμαρίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Burberry Brit Rhythm for Women by Burberry.

Burberry Brit Rhythm for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Burberry Burberry Brit Rhythm for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Burberry Burberry Brit Rhythm for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Burberry Brit Rhythm for Women by Burberry. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Burberry Brit Rhythm for Women by Burberry αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gabriela Sabatini Private Edition Al-Rehab Lansy The Body Shop White Musk Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Anamor All That Matters Max Mara Kashmina Touch Avon Spotlight Bond No 9 Astor Place Kiehl`s Original Musk Arno Sorel Jardins de Babel Women Stendhal Elixir Noir Ulric de Varens Creation N° 13