Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Burberry Summer Men 2009 Burberry για άνδρες

Burberry Summer Men 2009 Burberry για άνδρες

Burberry Summer Men 2009 από Burberry είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Burberry Summer Men 2009 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Emilie (Bevierre) Coppermann. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο Γκόλντεν, λάιμ, φρούτο Γιούζου και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι συντρίμματα ξύλων και κύμινο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Κέδρος και λευκός μόσχος.

Μήλο  Γκόλντεν λάιμ φρούτο Γιούζου μέντα

συντρίμματα ξύλων κύμινο

Κεχριμπάρι Κέδρος λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Burberry Summer Men 2009 by Burberry.

Burberry Summer Men 2009 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Burberry Burberry Summer Men 2009 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Burberry Burberry Summer Men 2009, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Burberry Summer Men 2009 by Burberry. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Burberry Summer Men 2009 by Burberry αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Lancome Aroma Tonic Calvin Klein CK One Summer Versace Baby Blue Jeans Azzaro Chrome Avon Wish of Happiness Elizabeth Arden Iced Green Tea Lalique Lalique White Xerjoff Mefisto Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Rasasi Chastity Men Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Oriflame Aromabliss Calming