Σχεδιαστές » B » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Το έχω: 7 Το είχα : 2 Το θέλω: 2

ταμπάκο
κανέλα
London for Men Burberry για άνδρες Βίντεο
London for Men Burberry για άνδρες Εικόνες London for Men Burberry για άνδρες Εικόνες London for Men Burberry για άνδρες Εικόνες London for Men Burberry για άνδρες Εικόνες

London for Men από Burberry είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. London for Men κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Antoine Maisondieu. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα και δέρμα; οι νότες της βάσης είναι οποπονάξ, φύλλο ταμπάκο, ξύλο γκουαϊακ και βρύα δριός.

Λεβάντα Περγαμόντο Κανέλα

μιμόζα δέρμα

οποπονάξ φύλλο ταμπάκο ξύλο γκουαϊακ βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about London for Men by Burberry.

London for Men Σχόλια Αρωμάτων

imaginos
imaginos

Γλυκό άρωμα. H κανέλα κάνει τη διαφορά. Ένα από τα καλύτερα αντρικά αρώματα ομολογουμένως και αντικειμενικά. που μπορεί να φορεθεί και από όλες τις ηλικίες. Καλή διάρκεια και διακύμανση χωρίς όμως να ενοχλεί ακόμα και στο γραφείο.. Νομίζω κάνει για όλες τις εποχές εκτός από το καλοκαίρι όπου μάλλον του πέφτει βαριά... Αξίζει και έχει και καλή τιμή.

Nov
2016
nortsuburbs13
nortsuburbs13

Πραγματικα θα μπορουσα να μυριζω το μπουκαλι επι ωρες,για καποιο λογο η μυρωδια του μου φωναζει χριστουγεννα,και ειναι ο λογος που δεν το φοραω πολλες φορες το χρονο.Απο τις καλυτερες νοτες κανελλας που εχω μυρισει σε μη niche αρωματα.

Dec
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Burberry London for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Burberry London for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει London for Men by Burberry. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για London for Men by Burberry αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Rochas Rochas Man Montblanc Presence Giorgio Armani Armani Code Yves Saint Laurent Body Kouros Byblos In Black DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Lanvin Avant Garde Nikos Sculpture pour Homme Jean Paul Gaultier Le Male Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Antonio Banderas The Secret Korres Pepper Jasmine Gaiac Wood Passion Fruit Davidoff Hot Water Calvin Klein CK One Shock For Him Trussardi Trussardi A Way for Him Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu