Σχεδιαστές » B » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Touch for Women Burberry για γυναίκες

Touch for Women Burberry για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 2

Touch for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες Touch for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες Touch for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες Touch for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες Touch for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες Touch for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες Touch for Women Burberry για γυναίκες Εικόνες

Touch for Women από Burberry είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Touch for Women κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Girard. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Βατόμουρο, Φραγκοστάφυλλο, κράνμπερι, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, κόκκινη πιπεριά και έλαιο τριαντάφυλλου; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, τουμπερόζα, κρίνος, βατόμουρο, ροδάκινο , γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σπόρος Τόνκα, Πράσινο Αμύγδαλο, Κέδρος και βρύα δριός.

πορτοκάλι Βατόμουρο Φραγκοστάφυλλο κράνμπερι φύλλα φραγκοσταφυλλιάς κόκκινη πιπεριά έλαιο τριαντάφυλλου

παιώνια τουμπερόζα κρίνος βατόμουρο ροδάκινο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Βανίλια σπόρος Τόνκα Πράσινο Αμύγδαλο Κέδρος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Touch for Women by Burberry.

Touch for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Burberry Touch for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Burberry Touch for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Touch for Women by Burberry. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Touch for Women by Burberry αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Too Much? Gucci Envy Christian Dior Chris 1947 Parfums Elite Elite Gold Limited Edition Rochas Fleur d`Eau Gabriela Sabatini Wild Wind Tocca Aqua Profumata Amalfi American Beauty Beloved Moments Bronnley Orchid Hiroko Koshino Hiroko Koshino Farmacia SS. Annunziata Takis Yves Rocher Folies de Saisons Caprices de Printemps