Σχεδιαστές » B » Κιτρο « Ομάδες

Weekend for Men Burberry για άνδρες

Weekend for Men Burberry για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

ozoνώδες
Weekend for Men Burberry για άνδρες Εικόνες Weekend for Men Burberry για άνδρες Εικόνες Weekend for Men Burberry για άνδρες Εικόνες Weekend for Men Burberry για άνδρες Εικόνες

Weekend for Men από Burberry είναι ένα Κιτρο άρωμα για άνδρες. Weekend for Men κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, πεπόνι, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, κισσός και βρύα δριός; οι νότες της βάσης είναι μέλι, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

ανανάς πεπόνι Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο λεμόνι

σανδαλόξυλο κισσός βρύα δριός

μέλι Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Weekend for Men by Burberry.

Weekend for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Burberry Weekend for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Burberry Weekend for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Weekend for Men by Burberry. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Weekend for Men by Burberry αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Miller Harris Citron Citron D`Orsay Etiquette Bleue Myrurgia 1916 Tommy Hilfiger Tommy Jeans O Boticario Linked He Bronnley Lime & Bergamot Romane Jet 365 City Lights Niven Morgan Blue Scent