Σχεδιαστές » B » Κιτρο « Ομάδες

Weekend for Men Burberry για άνδρες

Weekend for Men Burberry για άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Weekend for Men Burberry για άνδρες Εικόνες Weekend for Men Burberry για άνδρες Εικόνες Weekend for Men Burberry για άνδρες Εικόνες Weekend for Men Burberry για άνδρες Εικόνες

Weekend for Men από Burberry είναι ένα Κιτρο άρωμα για άνδρες. Weekend for Men κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, πεπόνι, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, κισσός και βρύα δριός; οι νότες της βάσης είναι μέλι, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

ανανάς πεπόνι Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο λεμόνι

σανδαλόξυλο κισσός βρύα δριός

μέλι Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Weekend for Men by Burberry.

Weekend for Men Σχόλια Αρωμάτων

nickr
nickr

Κι εγώ σε καμιά περίπτωση δεν θα έδινα λεφτά , για να την αγοράσω . Ούτε καν κι αν επρόκειτο για την γιαγιά μου. Σίγουρα θα έβρισκα κάτι καλύτερο να πάρω με αυτά τα χρήματα!

Feb
2017
imaginos
imaginos

Την κλασική ελληνική κολόνια Μυρτώ την ξέρετε; Ε μία από τα ίδια... Από τις πιο λεμονάτες κολόνιες. Ξεκινάει έντονα με λεμόνι και καταλήγει με γκρέιπφρουτ... Μάλιστα η Μυρτώ κρατάει και περισσότερο... Για τη γιαγιά σας, μια χαρά είναι κολόνια.

Feb
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Burberry Weekend for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Burberry Weekend for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Weekend for Men by Burberry. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Weekend for Men by Burberry αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Trussardi L'Uomo Marc Jacobs Bang Hugo Boss Boss Orange for Men Kenzo Kenzo pour Homme Givenchy Xeryus Rouge Jean Paul Gaultier Le Male Kenzo Kenzo Homme  Boisee Estée Lauder Beyond Paradise For Men Davidoff The Game Givenchy Gentlemen Only Intense Ralph Lauren Polo Supreme Leather Ralph Lauren Polo Supreme Oud Viktor&Rolf Spicebomb Extreme Ralph Lauren Polo Explorer Bvlgari Bvlgari Man Cerruti 1881 Edition Blanche Pour Homme Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Hugo Boss Hugo Dark Blue Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011