Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Amarena Bvlgari για γυναίκες

Amarena Bvlgari για γυναίκες

κεράσι
τουμπερόζα
Amarena Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Amarena Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Amarena Bvlgari για γυναίκες Εικόνες

Amarena από Bvlgari είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Amarena κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniela (Roche) Andrier. Το άρωμα περιέχει τουμπερόζα, τριαντάφυλλο και Κεράσι.

τουμπερόζα τριαντάφυλλο Κεράσι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amarena by Bvlgari.

Amarena Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bvlgari Amarena fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bvlgari Amarena, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amarena by Bvlgari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amarena by Bvlgari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Rose Marc Jacobs I Love Marc Lancome Miracle White Nights Victoria`s Secret Dream Angels Divine Penhaligon`s Violetta L`Artisan Parfumeur Tubereuse L`Occitane en Provence Rose 4 Reines Rothenstein Deja Vu Rodin Krigler Pleasure Gardenia 79 Les Nez Manoumalia InStyle Sex in The City Kiss La Bouquetiere Tendre est la Nuit