Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

BLV Absolute Bvlgari για γυναίκες

BLV Absolute Bvlgari για γυναίκες

BLV Absolute Bvlgari για γυναίκες Εικόνες

BLV Absolute από Bvlgari είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. BLV Absolute κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι λινάρι, μιμόζα, ουιστερία και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο τζίντζερ

λινάρι μιμόζα ουιστερία τζίντζερ

Μόσχος Βανίλια σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about BLV Absolute by Bvlgari.

BLV Absolute Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bvlgari BLV Absolute fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bvlgari BLV Absolute, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει BLV Absolute by Bvlgari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για BLV Absolute by Bvlgari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Lacoste Lacoste Pour Femme Montale White Aoud Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Guepard Espiegle Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Molinard Lavande Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Dana Tabu Forbidden Roccobarocco Fashion Woman Jeanne Arthes Romantic Story Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli