Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

BLV Notte Pour Homme Bvlgari για άνδρες

BLV Notte Pour Homme Bvlgari για άνδρες

κακάο
BLV Notte Pour Homme Bvlgari για άνδρες Εικόνες

BLV Notte Pour Homme από Bvlgari είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. BLV Notte Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Το άρωμα περιέχει γκαλαντίνα, βελανιδιά, Λεβάντα, Μαύρη Σοκολάτα, , μέντα, νερόλι, Γλυκάνισο, Κέδρος, Περγαμόντο, ρόδι, Κάρδαμο και άνθη ταμπάκου.

γκαλαντίνα βελανιδιά Λεβάντα Μαύρη Σοκολάτα μέντα νερόλι Γλυκάνισο Κέδρος Περγαμόντο ρόδι Κάρδαμο άνθη ταμπάκου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about BLV Notte Pour Homme by Bvlgari.

BLV Notte Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bvlgari BLV Notte Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bvlgari BLV Notte Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει BLV Notte Pour Homme by Bvlgari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για BLV Notte Pour Homme by Bvlgari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lanvin Arpege Pour Homme Armand Basi Basi Femme Baldessarini Ambré Jacomo Jacomo for Men Hanae Mori HM Givenchy Pi Metallic Collector Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice David & Victoria Beckham Signature for Him Serge Lutens Fille en Aiguilles Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum By Kilian Pure Oud Mistral Balinese Vanilla