Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Bvlgari Pour Femme Bvlgari για γυναίκες

Bvlgari Pour Femme Bvlgari για γυναίκες

Το έχω: 5 Το είχα : 13 Το θέλω: 10

Bvlgari Pour Femme Bvlgari για γυναίκες Βίντεο
Bvlgari Pour Femme Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Bvlgari Pour Femme Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Bvlgari Pour Femme Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Bvlgari Pour Femme Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Bvlgari Pour Femme Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Bvlgari Pour Femme Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Bvlgari Pour Femme Bvlgari για γυναίκες Εικόνες

Bvlgari Pour Femme από Bvlgari είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bvlgari Pour Femme κυκλοφόρησε το έτος 1994. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sophia Grojsman. Οι νότες κορυφής είναι Γαρύφαλλο, Βιολέτα, κόλιανδρος, βατόμουρο, ροδάκινο , Περγαμόντο, άνθη πορτοκαλιάς και πιπέρι σιχουάν; οι μεσαίες νότες είναι ρίζωμα ίρις, ίριδα, ηλιοτρόπιο, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο Βουλγαρίας και Αιγυπτιακό γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βενζόη , Βανίλια, πράσινο τσάι, νότες ξύλων, Κέδρος και στίραξ.

Γαρύφαλλο Βιολέτα κόλιανδρος βατόμουρο ροδάκινο Περγαμόντο άνθη πορτοκαλιάς πιπέρι σιχουάν

ρίζωμα ίρις ίριδα ηλιοτρόπιο κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Βουλγαρίας Αιγυπτιακό γιασεμί

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Μόσχος Βενζόη Βανίλια πράσινο τσάι νότες  ξύλων Κέδρος στίραξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bvlgari Pour Femme by Bvlgari.

Bvlgari Pour Femme Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

Λουλουδάτο και κομψό άρωμα,ιδανικό για άνοιξη-καλοκαίρι.
Μεγάλη διάρκεια-νομίζω η μεγαλύτερη από την εταιρία-.
Νομίζω πως πρέπει να προτιμηθεί από μεγαλύτερης ηλικίας γυναίκες

Mar
2016
ariadnh
ariadnh

Αυτο το αρωμα για μενα ειναι σαν τη σοκολατα..."η πρωτη μου αγαπη κ παντοτινη"!!!Το πρωτο μου αρωμα!Μπορει να εχω αλλαξει απο τοτε πολλα αρωματα,οπως μου αρεσουν κ πολλα.Αλλα αν με ρωτησει κανεις ποιο αρωμα θα φορουσα για να κοιμηθω γλυκα κ να δω ομορφα ονειρα,μονο το bvlgari pour femme θα απαντουσα!Μπορει να ακουγομαι σε καποιους υπερβολικη,αλλα πραγματικα μου ξυπνα τοσο ωραιες κ αθωες αναμνησεις!Μια φλοραλ,πουδρενια αυρα που με κανει να χαμογελω!!'Ειναι το αγαπημενο μου οσα χρονια κ αν περασουν!!!

Feb
2016
rosseta
rosseta

Πολυ φινο αρωμα! αισθανεσαι οτι φορας ενα πανακριβο κοσμημα πανω σου! ρομαντικο και κομψο! γλυκια μυρωδια τριανταφυλλου.. αερινο αρωμα..

Sep
2015
talamantra
talamantra

Το καλυτερο Bvlgari. Ξεχωριστο με μεγαλη διαρκεια (οχι ομως με μεγαλη διακυμανση πραγμα σπανιο γα την Sophia Grojsman ). Αριστοκρατικο , διαχρονικο , διακριτικο , ξεχωριστο με μεγαλη διαρκεια (οχι ομως με μεγαλη διακυμανση πραγμα σπανιο γα την Sophia Grojsman )Σαν κυριαρχη νοτα θεωρω την βιολετα και μετα την ιριδα και το τριανταφυλλο και σαν '' αερα '' το περγαμοντο , με εκπληκτικη κρεμα σωματος

Dec
2012

Σύνδεση με προσφορές αγορών

ThePerfumeSpot.com
Eau De Parfum 0.84oz
24.99 USD
Bvlgari Pour Femme by Bvlgari, .84 oz Eau De Parfum Spray with Satin Pouch for Women
29.84 USD
Bvlgari Rose Essentielle Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Bvlgari Rose Essentielle Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Macys.com
95.00 USD
Bvlgari pour Femme Eau de Parfum, 1.7 fl. oz.
Bvlgari pour Femme Eau de Parfum, 1.7 fl. oz.
Macys.com
Bvlgari pour Femme Eau de Parfum, 3.4 oz
Bvlgari pour Femme Eau de Parfum, 3.4 oz
Sephora.com, Inc.
Bvlgari Pour Femme 3.4 oz Eau de Parfum Spray
Bvlgari Pour Femme 3.4 oz Eau de Parfum Spray

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bvlgari Bvlgari Pour Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bvlgari Bvlgari Pour Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bvlgari Pour Femme by Bvlgari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bvlgari Pour Femme by Bvlgari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Chloe Love Christian Dior Dolce Vita Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Pure Poison Chloe Love Eau Intense Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Chanel Chance Eau de Parfum Chanel Coco Eau de Parfum Christian Dior Hypnotic Poison Jean Paul Gaultier Classique Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Estée Lauder Sensuous Cartier La Panthere Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Lancome Poeme Balenciaga Cristobal