Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jasmin Noir Eau de Toilette Bvlgari για γυναίκες

Το είχα : 1

αμύγδαλο
Jasmin Noir Eau de Toilette Bvlgari για γυναίκες Εικόνες

Jasmin Noir Eau de Toilette από Bvlgari είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jasmin Noir Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2009. Jasmin Noir Eau de Toilette έχει δημιουργηθεί από Carlos Benaim και Sophie Labbe. Οι νότες κορυφής είναι Λωτός, γαρδένια και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και γιασεμί σαμπακ; οι νότες της βάσης είναι Αμύγδαλο, γλυκόρριζα, σπόρος Τόνκα, πολύτιμα ξύλα και λευκός μόσχος.

Λωτός γαρδένια νότες πρασίνου

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής γιασεμί σαμπακ

Αμύγδαλο γλυκόρριζα σπόρος Τόνκα πολύτιμα ξύλα λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jasmin Noir Eau de Toilette by Bvlgari.

Jasmin Noir Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jasmin Noir Eau de Toilette by Bvlgari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jasmin Noir Eau de Toilette by Bvlgari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Coach Coach Salvador Dali Daliflor Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Anna Sui Dolly Girl On The Beach Keiko Mecheri Jasmine Guerlain Jardins de Bagatelle E. Coudray Jacinthe Et Rose Guerlain Mayotte Alexa Lixfeld 001 April Aromatics Rose L'Orange Caswell Massey Casma Romane Ever Classic