Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Bvlgari για γυναίκες

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Bvlgari για γυναίκες

αμύγδαλο
Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Bvlgari για γυναίκες Εικόνες

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum από Bvlgari είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι , ροζ πιπέρι και ζάχαρη; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί σαμπακ, τουμπερόζα και Αμύγδαλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ρετσίνη και Ρετσίνη ελάτης.

Περγαμόντο πορτοκάλι ροζ πιπέρι ζάχαρη

γιασεμί σαμπακ τουμπερόζα Αμύγδαλο

Μόσχος ρετσίνη Ρετσίνη ελάτης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum by Bvlgari.

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum by Bvlgari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum by Bvlgari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 Amouage Jubilation for Women Calypso St. Barth Jala Yves Rocher Clea Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Agustin Davila Agustin Davila for Women Bebe Bebe Sarantis B.U. Trendy Yves Rocher Rose Ispahan Erreuno Erreuno Pussy Deluxe Showcat Amanda Lepore Amanda