Σχεδιαστές » B » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Noorah Bvlgari για γυναίκες

Noorah Bvlgari για γυναίκες

ταμπάκο
Noorah Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Noorah Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Noorah Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Noorah Bvlgari για γυναίκες Εικόνες

Noorah από Bvlgari είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Noorah κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniela (Roche) Andrier. Το άρωμα περιέχει γάλβανο, Κάρδαμο, ίριδα, Βενζόη , ταμπάκο, βελανίδι, πατσουλί, Βανίλια, κέικ με ζιγγίβερι και μέλι.

γάλβανο Κάρδαμο ίριδα Βενζόη ταμπάκο βελανίδι πατσουλί Βανίλια κέικ με ζιγγίβερι μέλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Noorah by Bvlgari.

Noorah Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bvlgari Noorah fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bvlgari Noorah, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Noorah by Bvlgari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Noorah by Bvlgari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Trussardi Trussardi Skin Ralph Lauren Pure Turquoise Avon Anhelo Nina Ricci Deci Dela Gucci L'Arte di Gucci Creed Feuille Verte Sylvie No. 7 Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville David & Victoria Beckham Signature Story for Her Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Brut Parfums Prestige Audace