Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari για γυναίκες

Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 2

Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari για γυναίκες Βίντεο
Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari για γυναίκες Εικόνες Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari για γυναίκες Εικόνες

Omnia Crystalline Eau de Parfum από Bvlgari είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Omnia Crystalline Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι Λωτός και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ηλιοτρόπιο και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βενζόη από Σιάμ και Μόσχος.

Λωτός Μανταριν ορανζ

ηλιοτρόπιο ρίζωμα ίρις

σανδαλόξυλο Βενζόη από Σιάμ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Omnia Crystalline Eau de Parfum by Bvlgari.

Omnia Crystalline Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

ΛΙΤΣΑ
ΛΙΤΣΑ

Aέρινο άρωμα που αφήνει μια αγνή απαλότητα και φρεσκάδα στο δέρμα.
Για όλες τις γυναίκες που αναζητούν ένα απαλό άρωμα .
Διακριτικότητα.

Mar
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Omnia Crystalline Eau de Parfum by Bvlgari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Omnia Crystalline Eau de Parfum by Bvlgari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Prada Infusion d'Iris Byredo Rose Noir Sweet Years Just Me Ella Mikao Yujin Feroce Molinard Les Fleurs: Violette Le Labo Aldehyde 44 Dallas Parfums DelRae Mythique Marella Ferrera Ambre Ze Morris Occhi Verdi Batik Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers Crabtree & Evelyn Iris Lulu Beauty Lulamae