Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Voile de Jasmin Bvlgari για γυναίκες

Voile de Jasmin Bvlgari για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Voile de Jasmin Bvlgari για γυναίκες Εικόνες

Voile de Jasmin από Bvlgari είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Voile de Jasmin κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι μιμόζα, Περγαμόντο και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, Μόσχος και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

μιμόζα Περγαμόντο άνθη πορτοκαλιάς

γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας Υλάνγκ Υλάνγκ

ίριδα Μόσχος Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Voile de Jasmin by Bvlgari.

Voile de Jasmin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bvlgari Voile de Jasmin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bvlgari Voile de Jasmin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Voile de Jasmin by Bvlgari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Voile de Jasmin by Bvlgari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Love Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei Guerlain Un Air de Samsara Moschino Glamour Jardin de France Violette Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Rochas Eau Sensuelle CnR Create Gemini Dana Buchman Dana Buchman Luxury Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 Fragonard Premier Peche Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive