Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Light My Fire By Kilian για γυναίκες και άνδρες

ταμπάκο
μέλι
Light My Fire By Kilian για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Light My Fire από By Kilian είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Light My Fire κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sidonie Lancesseur. Το άρωμα περιέχει κύμινο, άχυρο, πατσουλί, Βέτιβερ, μέλι, Βανίλια και ταμπάκο.

κύμινο άχυρο πατσουλί Βέτιβερ μέλι Βανίλια ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Light My Fire by By Kilian.

Light My Fire Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με By Kilian Light My Fire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με By Kilian Light My Fire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Light My Fire by By Kilian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Light My Fire by By Kilian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Bond No 9 New Haarlem Annick Goutal Sables Halle Berry Halle Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum DSH Perfumes Three Kings D.S. & Durga Smoked Amber Lubin Itasca Chantecaille Kalimantan Brooks Brothers Black Fleece