Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο « Ομάδες

Love by Kilian By Kilian για γυναίκες

Love by Kilian By Kilian για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

caramel
Love by Kilian By Kilian για γυναίκες Εικόνες Love by Kilian By Kilian για γυναίκες Εικόνες Love by Kilian By Kilian για γυναίκες Εικόνες Love by Kilian By Kilian για γυναίκες Εικόνες Love by Kilian By Kilian για γυναίκες Εικόνες Love by Kilian By Kilian για γυναίκες Εικόνες

Love by Kilian από By Kilian είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Love by Kilian κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Calice Becker. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Περγαμόντο, ροζ πιπέρι και κόλιανδρος; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, τριαντάφυλλο, αγιόκλημα και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια, μοσχογαλή, Καραμέλα, ζάχαρη και λάβδανο.

νερόλι Περγαμόντο ροζ πιπέρι κόλιανδρος

ίριδα γιασεμί τριαντάφυλλο αγιόκλημα άνθη πορτοκαλιάς

Μόσχος Βανίλια μοσχογαλή Καραμέλα ζάχαρη λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Love by Kilian by By Kilian.

Love by Kilian Σχόλια Αρωμάτων

Love by Kilian by By Kilian 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με By Kilian Love by Kilian fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με By Kilian Love by Kilian, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Love by Kilian by By Kilian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Love by Kilian by By Kilian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Escada Escada pour Homme Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Avon Imari Seduction Avon Perceive Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Bath and Body Works Exotic Coconut Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Korloff Paris Kn°II Ramon Molvizar Oriental Goldskin Le Labo Labdanum 18 Dolce&Gabbana The One Gentleman