Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Blu Light Fever Byblos για γυναίκες

Blu Light Fever Byblos για γυναίκες
Sponsored

Blu Light Fever από Byblos είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Blu Light Fever κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, φρέζια, Βανίλια, ροδάκινο και γιασεμί.

Μόσχος φρέζια Βανίλια ροδάκινο γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blu Light Fever by Byblos.

Blu Light Fever Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Byblos Blu Light Fever fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Byblos Blu Light Fever, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blu Light Fever by Byblos. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blu Light Fever by Byblos αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Burberry Burberry Women Givenchy L`Interdit 2003 Rochas Desir Pour Femme Diesel Diesel Zero Plus Feminine Oilily Muse Iceberg Iceberg MDCI Parfums Peche Cardinal Loewe Loewe L Lancome O d`Azur LR Pseudonym Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck