Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Byblos Luna Byblos για γυναίκες

Byblos Luna Byblos για γυναίκες

Byblos Luna Byblos για γυναίκες Εικόνες Byblos Luna Byblos για γυναίκες Εικόνες Byblos Luna Byblos για γυναίκες Εικόνες

Byblos Luna από Byblos είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Byblos Luna κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Έλεμι και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, λευκή ίρις και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο Έλεμι Αλδεϋδες

Βιολέτα λευκή ίρις τριαντάφυλλο

Βέτιβερ Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Byblos Luna by Byblos.

Byblos Luna Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Byblos Byblos Luna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Byblos Byblos Luna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Byblos Luna by Byblos. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Byblos Luna by Byblos αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Emilio Pucci Miss Pucci Pink Room Parfum Pour Toi Avon Today Ramon Molvizar Precious Alviero Martini 1a Classe Woman Marc Jacobs Daisy Carolina Herrera Carolina Bvlgari BLV Absolute