Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Byblos Sole Byblos για γυναίκες

Byblos Sole Byblos για γυναίκες

Byblos Sole Byblos για γυναίκες Εικόνες Byblos Sole Byblos για γυναίκες Εικόνες Byblos Sole Byblos για γυναίκες Εικόνες

Byblos Sole από Byblos είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Byblos Sole κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι Λευκά άνθη, τουμπερόζα, νερόλι, γιασεμί και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι γάλανθος ο χιονώδης, σανδαλόξυλο, Μόσχος και Κέδρος.

λεμόνι Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Μήλο

Λευκά  άνθη τουμπερόζα νερόλι γιασεμί τζίντζερ

γάλανθος ο χιονώδης σανδαλόξυλο Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Byblos Sole by Byblos.

Byblos Sole Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Byblos Byblos Sole fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Byblos Byblos Sole, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Byblos Sole by Byblos. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Byblos Sole by Byblos αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana By Princesse Marina De Bourbon Asteria Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Diptyque Tam Dao Salvador Dali ITISLOVE Paul Smith Rose Summer Edition Annika Sorenstam Annika Jesus Del Pozo On El Boadicea the Victorious Powerful La Bouquetiere Embrasse Moi