Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Byblos Sole Byblos για γυναίκες

Byblos Sole Byblos για γυναίκες

Byblos Sole Byblos για γυναίκες Εικόνες Byblos Sole Byblos για γυναίκες Εικόνες Byblos Sole Byblos για γυναίκες Εικόνες

Byblos Sole από Byblos είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Byblos Sole κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι Λευκά άνθη, τουμπερόζα, νερόλι, γιασεμί και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι γάλανθος ο χιονώδης, σανδαλόξυλο, Μόσχος και Κέδρος.

λεμόνι Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Μήλο

Λευκά  άνθη τουμπερόζα νερόλι γιασεμί τζίντζερ

γάλανθος ο χιονώδης σανδαλόξυλο Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Byblos Sole by Byblos.

Byblos Sole Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Byblos Byblos Sole fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Byblos Byblos Sole, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Byblos Sole by Byblos. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Byblos Sole by Byblos αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Contradiction Montale Aoud Rose Petals Al-Rehab Lansy Yves Saint Laurent Elle Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Paul Smith Sunshine Edition for Women Ralph Lauren Romance Be Mine Esteban Patchouli Byblos Essence Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Tom Ford Azure Lime Bill Blass Red