Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Bal d'Afrique Byredo για γυναίκες και άνδρες

Bal d'Afrique Byredo για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Bal d'Afrique από Byredo είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bal d'Afrique κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jerome Epinette. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Ταγκέτες και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, γιασεμί και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βέτιβερ και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Ταγκέτες Φραγκοστάφυλλο

Βιολέτα γιασεμί Κυκλάμινο

Κεχριμπάρι Μόσχος Βέτιβερ Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bal d'Afrique by Byredo.

Bal d'Afrique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Byredo Bal d'Afrique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Byredo Bal d'Afrique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bal d'Afrique by Byredo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bal d'Afrique by Byredo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tom Ford Oud Wood Ted Lapidus Fou D`Elle Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand becker.eshaya Golden Amber Hors La Monde Shiloh Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Playboy Press To Play Hollywood Serge Lutens Fille en Aiguilles Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense CB I Hate Perfume CB93 Ramon Molvizar Black Cube