Σχεδιαστές » B » Δερμα « Ομάδες

Baudelaire Byredo για άνδρες

Baudelaire Byredo για άνδρες

Το είχα : 1

καπνιστό

Baudelaire από Byredo είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Baudelaire κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι κύμινο, ιουνίπερος και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι υάκυνθος, θυμίαμα και δέρμα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και πάπυρος.

κύμινο ιουνίπερος πιπέρι

υάκυνθος θυμίαμα δέρμα

πατσουλί Κεχριμπάρι πάπυρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baudelaire by Byredo.

Baudelaire Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Byredo Baudelaire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Byredo Baudelaire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baudelaire by Byredo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baudelaire by Byredo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Gres Cabochard Montana Montana Parfum d'Homme Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Diesel Only The Brave by Bunka Jack Black Jack Black Signature Black Mark Ayala Moriel Rebellius Krigler Lieber Gustav Amouage Memoir Man Lord`s Jester Zephyr Michel Germain Sexual Sugar Daddy Puredistance M