Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Gypsy Water Byredo για γυναίκες και άνδρες

Gypsy Water Byredo για γυναίκες και άνδρες

Gypsy Water Byredo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Gypsy Water Byredo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Gypsy Water από Byredo είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Gypsy Water κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, πιπέρι και άρκευθος; οι μεσαίες νότες είναι θυμίαμα, πευκοβελόνες και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο λεμόνι πιπέρι άρκευθος

θυμίαμα πευκοβελόνες ρίζωμα ίρις

Κεχριμπάρι Βανίλια σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gypsy Water by Byredo.

Gypsy Water Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Byredo Gypsy Water fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Byredo Gypsy Water, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gypsy Water by Byredo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gypsy Water by Byredo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Noir Salvador Dali Black Sun Lalique Lalique Pour Homme Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Loewe Aguazul de Loewe La Perla GrigioPerla Hedo White Salvador Dali Agua Verde S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Aveda Chakra 2 Attraction Davidoff Adventure Amazonia Memo Moon Safari Rubino Cosmetics Predateur ou Proie