Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Inflorescence Byredo για γυναίκες

Inflorescence Byredo για γυναίκες

σαπουνώδες
Inflorescence Byredo για γυναίκες Εικόνες

Inflorescence από Byredo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Inflorescence κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και ροζ φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια και κρίνο της κοιλάδας; η νότα της βάσης είναι γιασεμί.

τριαντάφυλλο ροζ  φρέζια

μανόλια κρίνο της κοιλάδας

γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Inflorescence by Byredo.

Inflorescence Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Byredo Inflorescence fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Byredo Inflorescence, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Inflorescence by Byredo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Inflorescence by Byredo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Amarige Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Roberto Verino VV Rose Azzaro Azzaro 9 Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Prada No5 Narciso Celine Dion Spring in Provence Neotantric (I am) a Sex Goddess Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Cuba Paris Cuba Jungle Snake Elizabeth Arden Pretty Limited Edition