Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

La Tulipe Byredo για γυναίκες

La Tulipe Byredo για γυναίκες

La Tulipe Byredo για γυναίκες Εικόνες

La Tulipe από Byredo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. La Tulipe κυκλοφόρησε το έτος 2010. La Tulipe έχει δημιουργηθεί από Jerome Epinette και Ben Gorham. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, Κυκλάμινο και ραβέντι; η μεσαία νότα είναι ροζ τουλίπα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, βετιβέρ και νότες πρασίνου.

φρέζια Κυκλάμινο ραβέντι

ροζ τουλίπα

νότες ξύλων βετιβέρ νότες πρασίνου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Tulipe by Byredo.

La Tulipe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Byredo La Tulipe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Byredo La Tulipe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Tulipe by Byredo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Tulipe by Byredo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Passage No.9 Bond No 9 Fashion Avenue Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete L`Erbolario Fiorichiari Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Stella McCartney Stella Sheer 2009 Franck Olivier White Touch Shiseido Rosarium Marc Jacobs Daisy Garland Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Caswell Massey Honeysuckle Essentially Me Empress of India