Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Fire From Heaven CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

Fire From Heaven CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

Fire From Heaven από CB I Hate Perfume είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Fire From Heaven κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Brosius. Το άρωμα περιέχει λάβδανο Γαλλίας, σανδαλόξυλο, οποπονάξ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, στίραξ, θυμίαμα και μύρο.

λάβδανο Γαλλίας σανδαλόξυλο οποπονάξ Κέδρος της Βιρτζίνιας στίραξ θυμίαμα μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fire From Heaven by CB I Hate Perfume.

Fire From Heaven Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CB I Hate Perfume Fire From Heaven fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CB I Hate Perfume Fire From Heaven, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fire From Heaven by CB I Hate Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fire From Heaven by CB I Hate Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession for Men Donna Karan Cashmere Mist Gucci Envy for Men Shiseido Feminite du Bois Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Chopard Chopard pour Homme Cattier Eau Boisee Montale Red Vetyver Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang Diesel Diesel Angel Schlesser Oriental Dream Esteban Cedre