Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

I am a Dandelion CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

I am a Dandelion CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
bitter

I am a Dandelion από CB I Hate Perfume είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. I am a Dandelion κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Brosius. Το άρωμα περιέχει Δανδελιον και νότες πρασίνου.

Δανδελιον νότες πρασίνου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about I am a Dandelion by CB I Hate Perfume.

I am a Dandelion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CB I Hate Perfume I am a Dandelion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CB I Hate Perfume I am a Dandelion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει I am a Dandelion by CB I Hate Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για I am a Dandelion by CB I Hate Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Elizabeth Arden Arden Beauty Celine Celine Sensual Summer Burberry Touch for Women Avon Be Spontaneous Givenchy Greenergy Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Lulu Guinness Lulu Guinness Lili Bermuda Coral Potter & Moore Tea Rose and Sage Marbert Energy Jo Malone Honeysuckle & Jasmine Schiaparelli Dance Arrogance