Σχεδιαστές » C » Αρωματικο « Ομάδες

Lavender Tea CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

Lavender Tea CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

Lavender Tea από CB I Hate Perfume είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Lavender Tea κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Brosius. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, τσάι, νότες ξύλων και πατσουλί.

Λεβάντα τσάι νότες ξύλων πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lavender Tea by CB I Hate Perfume.

Lavender Tea Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CB I Hate Perfume Lavender Tea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CB I Hate Perfume Lavender Tea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lavender Tea by CB I Hate Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lavender Tea by CB I Hate Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Ferrari Ferrari Extreme Annick Goutal Eau de Lavande Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Kenzo Kenzo Homme Fresh Etienne Aigner XXX Large Aigner Cinq Mondes Eau Egyptienne Fragrances of Ireland Inis Maitre Parfumeur et Gantier Baime GianMarco Venturi Trybe Roger & Gallet Lavande Royale Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Le Jardin Retrouve Verveine