Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Υδατινο « Ομάδες

Mr Hulot's Holiday CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

Mr Hulot's Holiday CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

θαλασσινό
salty

Mr Hulot's Holiday από CB I Hate Perfume είναι ένα Ξυλωδη Υδατινο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Mr Hulot's Holiday κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Brosius. Το άρωμα περιέχει θαλασσινό νερό, αλάτι, νότες ξύλων, πλαγκτόν, δέρμα, βότσαλα και συντρίμματα ξύλων.

θαλασσινό νερό αλάτι νότες ξύλων πλαγκτόν δέρμα βότσαλα συντρίμματα ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mr Hulot's Holiday by CB I Hate Perfume.

Mr Hulot's Holiday Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mr Hulot's Holiday by CB I Hate Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mr Hulot's Holiday by CB I Hate Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Υδατινο
Azzaro Bright Visit Azzaro Chrome Sport CB I Hate Perfume M2 Black March Sergio Tacchini Experience Sailing Burberry Burberry Summer for Men 2010 Andree Putman Preparation Parfumee Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men Rituals No. 07 White Patchouli & Cedarwood DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Molyneux Quartz pour Homme Christian Lacroix Bazar pour Homme Pascal Morabito Passion Mediterrannee Beach