Σχεδιαστές » C » Συπρε « Ομάδες

Under the Arbor CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

Under the Arbor CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

aquatic

Under the Arbor από CB I Hate Perfume είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Under the Arbor κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Brosius. Το άρωμα περιέχει σταφύλια, νότες πρασίνου, νότες ξύλων, δρυς βρύα , βάμμα του εδάφους και Υδάτινες νότες.

σταφύλια νότες πρασίνου νότες ξύλων δρυς βρύα βάμμα του εδάφους Υδάτινες νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Under the Arbor by CB I Hate Perfume.

Under the Arbor Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CB I Hate Perfume Under the Arbor fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CB I Hate Perfume Under the Arbor, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Under the Arbor by CB I Hate Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Under the Arbor by CB I Hate Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Avon Perceive for Men M. Micallef Avant-Garde Roja Dove Unspoken Houbigant Apercu Guerlain Derby Liz Claiborne Claiborne for Men Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Prince Matchabelli Abano Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria Amouage The Library Collection Opus I Schiaparelli Snuff Galimard Seigneur