Σχεδιαστές » C » « Ομάδες

Walking in the Air CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

Walking in the Air CB I Hate Perfume για γυναίκες και άνδρες

Walking in the Air από CB I Hate Perfume είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Walking in the Air κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Brosius.

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Walking in the Air by CB I Hate Perfume.

Walking in the Air Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με CB I Hate Perfume Walking in the Air fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με CB I Hate Perfume Walking in the Air, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Walking in the Air by CB I Hate Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Walking in the Air by CB I Hate Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold Dr Nicholas Perricone Neuropeptide Synergy s.Oliver Casual Men Lucien Lelong Lelong Ulric de Varens Varens Original African Queen Paul Smith Paul Smith Man John Varvatos Rock Volume One Ocean Pacific OP Juice for Women Carolina Herrera 212 H2O Men Bond No 9 High Line Cartier Eau de Cartier Essence d`Orange Bond No 9 Saks En Rose