Σχεδιαστές » C » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Amor Amor Absolu Cacharel για γυναίκες

Amor Amor Absolu Cacharel για γυναίκες

Το είχα : 1

Amor Amor Absolu Cacharel για γυναίκες Εικόνες

Amor Amor Absolu από Cacharel είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Amor Amor Absolu κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dominique Ropion. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Φραγκοστάφυλλο και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και πλουμέρια(φρατζιπάνι); οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βενζόη , Βανιλια και πραλίνα.

γκρειπ φρουτ Φραγκοστάφυλλο ανανάς

γιασεμί κρίνο της κοιλάδας πλουμέρια(φρατζιπάνι)

σανδαλόξυλο Βενζόη Βανιλια πραλίνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amor Amor Absolu by Cacharel.

Amor Amor Absolu Σχόλια Αρωμάτων

Amor Amor Absolu by Cacharel 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cacharel Amor Amor Absolu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cacharel Amor Amor Absolu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amor Amor Absolu by Cacharel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amor Amor Absolu by Cacharel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Carla Fracci Medea Lolita Lempicka Transcendant Sin Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Lolita Lempicka Amarena Whim Smell Bent Hungry Hungry Hippies Gale Hayman Delicious Cotton Candy So...? So...? Sinful April Aromatics Heart Chakra Oil Gale Hayman Delicious Amber Remy Latour Diamond Rain Michel Germain Sexual Femme Molinard Tendre Friandise