Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Amor Amor Delight Cacharel για γυναίκες

Amor Amor Delight Cacharel για γυναίκες

τροπικό

Amor Amor Delight από Cacharel είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Amor Amor Delight κυκλοφόρησε το έτος 2010. Η νότα κορυφής είναι γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, ανανάς και βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

γκρειπ φρουτ

τριαντάφυλλο ανανάς βατόμουρο

Μόσχος πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amor Amor Delight by Cacharel.

Amor Amor Delight Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cacharel Amor Amor Delight fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cacharel Amor Amor Delight, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amor Amor Delight by Cacharel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amor Amor Delight by Cacharel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Sport for Women Burberry Burberry Brit Comptoir Sud Pacifique Aloha Tiare Eau de Toilette Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea Gin Tonic Gin Tonic Woman Esteban Folie de Figue Ted Baker Endurance Women Berkeley Square Fig & Cherry Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Ulric de Varens Mini Varens 29 Lacoste Joy of Pink Bath House Feeling Gorgeous