Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel για γυναίκες

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel για γυναίκες

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel για γυναίκες Εικόνες Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel για γυναίκες Εικόνες Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel για γυναίκες Εικόνες

Amor Amor Eau Fraiche 2006 από Cacharel είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Amor Amor Eau Fraiche 2006 κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , ροδάκινο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Κέδρος.

πορτοκάλι ροδάκινο γιασεμί

Κεχριμπάρι Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amor Amor Eau Fraiche 2006 by Cacharel.

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amor Amor Eau Fraiche 2006 by Cacharel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amor Amor Eau Fraiche 2006 by Cacharel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Estée Lauder SpellBound Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Ulric de Varens Varens Kiss Calvin Klein Secret Obsession Ralph Lauren Notorious Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Washington Tremlett Iris Absolute Tonatto Profumi M'oma D.S. & Durga Shake Shake Senora NafNaf Expression