Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel για γυναίκες

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel για γυναίκες

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel για γυναίκες Εικόνες Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel για γυναίκες Εικόνες Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel για γυναίκες Εικόνες

Amor Amor Eau Fraiche 2006 από Cacharel είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Amor Amor Eau Fraiche 2006 κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , ροδάκινο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Κέδρος.

πορτοκάλι ροδάκινο γιασεμί

Κεχριμπάρι Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amor Amor Eau Fraiche 2006 by Cacharel.

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amor Amor Eau Fraiche 2006 by Cacharel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amor Amor Eau Fraiche 2006 by Cacharel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds Rance 1795 Josephine Guerlain Terracotta Voile d'Ete Leonard Balahe Amouage Amouage Lyric Woman Tocca Touch Alex Curran Alex Natori Natori DSH Perfumes Madonna Lily Florascent Aqua Composita Tango