Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Cacharel Pour Homme Cacharel για άνδρες

Cacharel Pour Homme Cacharel για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 3

Cacharel Pour Homme Cacharel για άνδρες Εικόνες

Cacharel Pour Homme από Cacharel είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Cacharel Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1981. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gerard Goupy. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, Λεβάντα, φασκόμηλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, Γαρύφαλλο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι έλατο, Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, Μόσχος, βρύα δριός, Κέδρος και Βέτιβερ.

μοσχοκάρυδο Λεβάντα φασκόμηλο Περγαμόντο

Κυκλάμινο Γαρύφαλλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας Γεράνι

έλατο Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Μόσχος βρύα δριός Κέδρος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cacharel Pour Homme by Cacharel.

Cacharel Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Cacharel Pour Homme by Cacharel 4.50 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cacharel Cacharel Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cacharel Cacharel Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cacharel Pour Homme by Cacharel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cacharel Pour Homme by Cacharel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Dolce&Gabbana D&G Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense Hugo Boss Hugo Dark Blue Gucci Made to Measure Aramis Aramis Montblanc Legend Dolce&Gabbana The One Kenzo Kenzo pour Homme Roberto Cavalli Serpentine Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Narciso Rodriguez Essence Christian Dior Midnight Poison Hermes Elixir des Merveilles Viktor&Rolf Spicebomb Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Dolce&Gabbana The One for Men Gucci Gucci pour Homme Hugo Boss Boss Orange for Men Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Chanel Antaeus