Σχεδιαστές » C » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau de Eden Cacharel για γυναίκες

Eau de Eden Cacharel για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 5

Eau de Eden Cacharel για γυναίκες Εικόνες Eau de Eden Cacharel για γυναίκες Εικόνες Eau de Eden Cacharel για γυναίκες Εικόνες Eau de Eden Cacharel για γυναίκες Εικόνες

Eau de Eden από Cacharel είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau de Eden κυκλοφόρησε το έτος 1996. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Guichard. Οι νότες κορυφής είναι ίριδα και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι νεκταρίνι, ροδάκινο και υάκυνθος; οι νότες της βάσης είναι Φρούτα, σανδαλόξυλο και λευκός μόσχος.

ίριδα τριαντάφυλλο

νεκταρίνι ροδάκινο υάκυνθος

Φρούτα σανδαλόξυλο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Eden by Cacharel.

Eau de Eden Σχόλια Αρωμάτων

Eau de Eden by Cacharel 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cacharel Eau de Eden fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cacharel Eau de Eden, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Eden by Cacharel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Eden by Cacharel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Calvin Klein Escape Oscar de la Renta Oscar Bamboo Avon Blue Rush for Her Comptoir Sud Pacifique Eau des Lagons Bond No 9 Hamptons Hollister Ryder Lilly Pulitzer Beachy Germaine Monteil L`Eau De Monteil Issey Miyake L`Eau d`Issey Extract Edition Shiro Kuramata Issey Miyake L`Eau d`Issey Ettore Sottsass Edition Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine Romane Jet 365 Island Holiday