Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Το έχω: 5 Το είχα : 5 Το θέλω: 1

αμύγδαλο
κεράσι
γεύση καρυδιού
Gloria Cacharel για γυναίκες Εικόνες Gloria Cacharel για γυναίκες Εικόνες Gloria Cacharel για γυναίκες Εικόνες

Gloria από Cacharel είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Gloria κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Cresp. Οι νότες κορυφής είναι Κεχριμπάρι, Αμαρέτο , ιβίσκος και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι λευκό, Κεχριμπάρι, Βανίλια και Λευκά άνθη; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Αμύγδαλο, Κεράσι, Κέδρος και στίραξ.

Κεχριμπάρι Αμαρέτο ιβίσκος τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

πιπέρι λευκό Κεχριμπάρι Βανίλια Λευκά  άνθη

σπόρος Τόνκα Αμύγδαλο Κεράσι Κέδρος στίραξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gloria by Cacharel.

Gloria Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Mια μοναδική και μεθυστική σύνθεση!
Λικέρ αμαρέτο,κεράσι,βανίλια ,κεχριμπάρι και αμύγδαλο! Οι κύριες σημειώσεις αυτού του δυσεύρετου αρώματος.Είναι γλυκό ,ανατολίτικο και με μεγάλη διάρκεια.
Ο οίκος της Cacharel μας έχει συνηθήσει σε μοναδικές και ξεχωριστές αρωματικές συνθέσεις ...το Γκλόρια είναι μια απ' αυτές .

Jul
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cacharel Gloria fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cacharel Gloria, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gloria by Cacharel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gloria by Cacharel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Giorgio Armani Sensi Cacharel Noa Agent Provocateur Petale Noir Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Tom Ford Violet Blonde Guerlain Insolence Yves Saint Laurent Body Kouros Chloe Chloe Eau de Parfum Guerlain L'Instant Magique Serge Lutens Miel De Bois Tom Ford Velvet Orchid Moschino Cheap & Chic I Love Love Lancome Hypnose Estée Lauder Sensuous Noir Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Caron Tabac Blond Parfum Annick Goutal Neroli Gres Cabotine Sensuelle Bijan DNA