Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Lou Lou Blue Cacharel για γυναίκες

Lou Lou Blue Cacharel για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2

απαλό πικάντικο
Lou Lou Blue Cacharel για γυναίκες Εικόνες Lou Lou Blue Cacharel για γυναίκες Εικόνες

Lou Lou Blue από Cacharel είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lou Lou Blue κυκλοφόρησε το έτος 1995. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου, ροδάκινο , Γλυκάνισο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, ορχιδέα, φρέζια και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Βανίλια και Βέτιβερ.

νότες πρασίνου ροδάκινο Γλυκάνισο Περγαμόντο

αγιόκλημα ορχιδέα φρέζια ρίζωμα ίρις

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lou Lou Blue by Cacharel.

Lou Lou Blue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cacharel Lou Lou Blue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cacharel Lou Lou Blue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lou Lou Blue by Cacharel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lou Lou Blue by Cacharel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Patou Sublime Lancetti Lancetti Mood Woman Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Dana Incognito Dolce&Gabbana L`eau The One Jovoy Paris Terra Incognita Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Donna Karan DKNY Women Limited Edition Oriflame Giordani Gold Shine Corine de Farme Samoa Romane Vida Wild Lotus Viktor&Rolf Flowerbomb Christmas 2010 Edition