Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Noa L`Eau de Parfum Cacharel για γυναίκες

Noa L`Eau de Parfum Cacharel για γυναίκες

Το είχα : 2

Noa L`Eau de Parfum Cacharel για γυναίκες Εικόνες Noa L`Eau de Parfum Cacharel για γυναίκες Εικόνες Noa L`Eau de Parfum Cacharel για γυναίκες Εικόνες

Noa L`Eau de Parfum από Cacharel είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Noa L`Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2001. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, φρέζια και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, σανδαλόξυλο, βρύα δριός και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος και λευκός μόσχος.

δαμάσκηνο φρέζια ροδάκινο

παιώνια σανδαλόξυλο βρύα δριός τριαντάφυλλο

ίριδα σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Noa L`Eau de Parfum by Cacharel.

Noa L`Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cacharel Noa L`Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cacharel Noa L`Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Noa L`Eau de Parfum by Cacharel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Noa L`Eau de Parfum by Cacharel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Al-Rehab Sultana Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Leonard Balahe Menard L'eau de Kasaneka Parfum d`Empire Cuir Ottoman Profumi del Forte Roma Imperiale Gabriela Sabatini Summer Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Rasasi Mezyuna Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Shiseido Memoire