Σχεδιαστές » C » Συπρε « Ομάδες

Caesars Man Caesars World για άνδρες

Caesars Man Caesars World για άνδρες

Caesars Man από Caesars World είναι ένα Συπρε άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Περγαμόντο και Βερβένα λέμόν; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Γεράνι και έλατο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, δρυς βρύα και Κεχριμπάρι.

δεντρολίβανο Περγαμόντο Βερβένα λέμόν

Λεβάντα Γεράνι έλατο

σανδαλόξυλο πατσουλί δρυς βρύα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Caesars Man by Caesars World.

Caesars Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Caesars World Caesars Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Caesars World Caesars Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Caesars Man by Caesars World. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Caesars Man by Caesars World αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Shiseido Basala Ormonde Jayne Ormonde Woman Roja Dove Unspoken Bois 1920 Vento di Fiori Patyka Chypre Lancome Sagamore CB I Hate Perfume Under the Arbor Daniel Vaudd Mens Rea Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Floris JF Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Jean Patou Invitation