Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Cafe-Cafe Puro Cafe Parfums για γυναίκες

Cafe-Cafe Puro Cafe Parfums για γυναίκες

Cafe-Cafe Puro από Cafe Parfums είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Cafe-Cafe Puro κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mark Buxton. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Ταγκέτες, Πράσινο Μήλο, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος και λευκός μόσχος.

πορτοκάλι Μανταριν ορανζ λεμόνι

Ταγκέτες Πράσινο Μήλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κέδρος λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cafe-Cafe Puro by Cafe Parfums.

Cafe-Cafe Puro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cafe-Cafe Puro by Cafe Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cafe-Cafe Puro by Cafe Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Miss Arpels Keiko Mecheri Passiflora Tiffany Trueste Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Victoria`s Secret Sexual Star Gianfranco Ferre In The Mood For Love Montgomery Taylor Ambra di Venezia Lancome Tresor In Love Montale Pure Gold Lanvin Marry Me Romane Vida Birds of Paradise Oriflame The Babes Passion Berry