Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Cafe-Cafe Puro Cafe Parfums για άνδρες

Cafe-Cafe Puro Cafe Parfums για άνδρες

Cafe-Cafe Puro από Cafe Parfums είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Cafe-Cafe Puro κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henri Bergia. Οι νότες κορυφής είναι φύλλο αχλαδιάς, Αρτεμισία, γκρειπ φρουτ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, σανδαλόξυλο, Γεράνι και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Μόσχος.

φύλλο αχλαδιάς Αρτεμισία γκρειπ φρουτ λεμόνι

μοσχοκάρυδο σανδαλόξυλο Γεράνι Κάρδαμο

Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cafe-Cafe Puro by Cafe Parfums.

Cafe-Cafe Puro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cafe-Cafe Puro by Cafe Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cafe-Cafe Puro by Cafe Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Bvlgari Bvlgari Pour Homme Calvin Klein CK One Scene Serge Lutens Gris Clair Yves Saint Laurent L'Homme Carolina Herrera 212 Men Splash Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Christian Dior Cologne Blanche Tommy Hilfiger Tommy 10 L`Erbolario Musk Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Divine L`etre Aime Homme Van Gils Tendenza