Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

CK IN2U Her Collectables Calvin Klein για γυναίκες

CK IN2U Her Collectables Calvin Klein για γυναίκες

CK IN2U Her Collectables από Calvin Klein είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. CK IN2U Her Collectables κυκλοφόρησε το έτος 2009. CK IN2U Her Collectables έχει δημιουργηθεί από Bruno Jovanovic, Jean-Marc Chaillan, Loc Dong και Carlos Benaim. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο Σικελίας, ροζ γκειπ φρουτ και φύλλα κοκκινης σταφίδα; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα και Κάκτος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, κόκκινο κέδρο και Βανίλια.

Περγαμόντο Σικελίας ροζ γκειπ φρουτ φύλλα  κοκκινης σταφίδα

ορχιδέα Κάκτος

Κεχριμπάρι κόκκινο κέδρο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about CK IN2U Her Collectables by Calvin Klein.

CK IN2U Her Collectables Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein CK IN2U Her Collectables fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein CK IN2U Her Collectables, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει CK IN2U Her Collectables by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για CK IN2U Her Collectables by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mariah Carey M Rance 1795 Josephine Sean John Unforgivable Women Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Cacharel Lou Lou Blue Coty La Voce Renee Fleming Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Lubin Nuit de Longchamp Ava Luxe Rosa de la Luz Shiseido Zen Concentrated O Boticario Glamour Secrets Rose Lulu Beauty Marlena