Σχεδιαστές » C » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

CK One Red Edition for Him Calvin Klein για άνδρες

CK One Red Edition for Him Calvin Klein για άνδρες

αλδεϋδικό
CK One Red Edition for Him Calvin Klein για άνδρες Βίντεο
CK One Red Edition for Him Calvin Klein για άνδρες Εικόνες CK One Red Edition for Him Calvin Klein για άνδρες Εικόνες CK One Red Edition for Him Calvin Klein για άνδρες Εικόνες CK One Red Edition for Him Calvin Klein για άνδρες Εικόνες CK One Red Edition for Him Calvin Klein για άνδρες Εικόνες

CK One Red Edition for Him από Calvin Klein είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. CK One Red Edition for Him κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι καστόρι ,σουέτ, πιπέρι μαύρο και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σπόρος Τόνκα και Μόσχος.

αχλάδι Αλδεϋδες

καστόρι ,σουέτ πιπέρι μαύρο τζίντζερ

Βέτιβερ σπόρος Τόνκα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about CK One Red Edition for Him by Calvin Klein.

CK One Red Edition for Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein CK One Red Edition for Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein CK One Red Edition for Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει CK One Red Edition for Him by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για CK One Red Edition for Him by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Maurer & Wirtz Mustang Man Sergio Tacchini Sport Ego Gai Mattiolo Gai Mattiolo Uomo Lorenzo Villoresi Spezie Xerjoff Uden 50 Cent Power by 50 Cent Nez a Nez Atelier d’Artiste Adidas Adidas Ice Dive Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Amway Ancestry Ralph Lauren Big Pony 3 Madonna Nudes 1979 Pour Homme