Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Ck One Electric Calvin Klein για γυναίκες και άνδρες

Ck One Electric Calvin Klein για γυναίκες και άνδρες

aquatic
ξινό
Ck One Electric Calvin Klein για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ck One Electric Calvin Klein για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ck One Electric από Calvin Klein είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ck One Electric κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, λάιμ, Μανταριν ορανζ, Βερβένα λέμόν, Κέδρος και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας, νούφαρο και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κέδρος.

λεμόνι λάιμ Μανταριν ορανζ Βερβένα λέμόν Κέδρος Περγαμόντο

φύλλο βιολέτας νούφαρο νερόλι

Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ck One Electric by Calvin Klein.

Ck One Electric Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Calvin Klein Ck One Electric fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Calvin Klein Ck One Electric, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ck One Electric by Calvin Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ck One Electric by Calvin Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Guerlain L'Âme d'Un Héros The Different Company Bergamote L`Erbolario Orangerie Bensimon Cologne Bensimon 2005 L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Ocean Pacific Endless Ocean Pacific for Men O Boticario Homme.com M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Sage Machado Sage & Citrine Guerlain La Cologne Du Parfumeur Bath and Body Works Citron Erbario Toscano Agrumato di Costa